top of page
Пошук
  • Фото автораUSC

Корисні ресурси для вивчення данської мови

Оновлено: 21 вер. 2022 р.

Часом ми втомлюємося сидіти годинами та гортати сторінки посібників з граматики, читати тексти у підручниках, і зовсім втрачаємо віру, прослуховуючи раз за разом аудіювання. Тому час від часу кортить взяти до рук смартфон, аби відволіктися на перегляд соціальних мереж. Пропонуємо нашим читачам поєднати приємне із корисним і знайти ресурси, які допоможуть не тільки розважитися, але й стануть у пригоді у вивченні данської мови.


слухати 🎧

Sofie Gawinski Lindholm


Це серія коротких епізодів, у яких Софія повільно та чітко говорить на теми, пов’язані з Данією та данцями. На цей подкаст варто звернути увагу тим, хто має рівень A2-B2. Приємним бонусом є те, що на www.danskioererne.dk можна знайти транскрипти епізодів.


Danmark&Me


Подкаст, записаний простою і зрозумілою мовою, який стане у пригоді тим, хто намагається саме подужати перехід від базового розуміння до просунутої данської. За бажанням слухачам також пропонується завітати на DenmarkAndMe.com, де містяться транскрипції та вправи для кожного епізоду.Ervin Mariager


У своїх коротких епізодах Ервін, викладач данської мови, повільно і чітко оповідає про свої щоденні справи, свята та цікаві події. Крім того, Ервін веде розмову у форматі PD3 і тим самим допомагає слухачам у підготовці до цього іспиту.


дивитися 📺


Sabina Laursen


У кількасекундних роликах у ТікТок Сабіна ілюструє правила граматики, допомагає підписникам розібратися з синонімами та розповідає про культуру Данії.


Rebecca Chabert Huge


Ребекка викладач данської мови з багаторічним стажем. Вона розповідає про особливості вимови та ділиться короткими та

зрозумілими поясненнями важких правил.


читати 🗞


Dansk Radio


Це формат новин для невпевнених читачів, написані простими реченнями з використанням доступної та легкої до сприйняття лексики. Після деяких статей автори додають словничок основних виразів або вправи на розуміння прочитаного.

447 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page