Освітні подорожі
![Design uten navn-3.png](https://static.wixstatic.com/media/5fe7bc_82a43d14641e4dac9628e06ccab59949~mv2.png/v1/fill/w_707,h_446,al_c,q_85,enc_auto/Design%20uten%20navn-3.png)
![USC.png](https://static.wixstatic.com/media/5fe7bc_f438f6e4f7e34c5f984b6c34ae750296~mv2.png/v1/crop/x_0,y_35,w_1414,h_1930/fill/w_282,h_385,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/USC.png)
Про освітні подорожі
Українсько-Скандинавський Центр запускає новий напрямок роботи! Ми вирішили поєднати нашу любов до подорожей та вивчення мов та розробили концепцію наших нових освітніх турів. Ми віримо, що найефективніший спосіб оволодіти мовою - це повне занурення у мовне середовище та максимальна практичність отриманих знань. Ніяких класів з партами чи нудних диктантів - усе вивчене можна одразу застосовувати на практиці, спілкуючись з носіями в омріяній країні.
Через війну, яку росія розвʼязала в Україні, наш тур «Три столиці Норвегії», запланований на червень 2022 року, довелось скасувати. Але ми впевнені, що вже зовсім скоро ми зможемо анонсувати нові дати та здійснити цю неймовірну подорож. З програмою майбутнього туру ви можете ознайомитись тут:
Ми також вже працюємо над розробкою нових освітніх подорожей - слідкуйте за анонсами у наших соціальних мережах та на сайті! На нас чекають насичені знаннями та враженнями пригоди 🗺