top of page

Три столиці Норвегії

Design uten navn-3.png
USC.png

Освітній тур - 2022: Три столиці Норвегії (для усіх з рівнем норвезької А2+)

20-25.06.2022

Ви вивчаєте норвезьку мову і хочете мати більше розмовної практики з носіями? Обожнюєте Норвегію так само сильно, як і ми? Хочете потусити тиждень у крутій компанії однодумців? Тоді читайте далі, адже Українсько-Скандинавський Центр має для Вас неймовірну новину!

У червні 2022 року ми організовуємо унікальний освітній тур до Норвегії, в рамках якого ми відвідаємо три столиці Норвегії, підкоримо величний Preikestolen, помилуємося Lysefjord-ом під час круїзу та зруйнуємо останні мовні бар'єри, які могли бути, адже ми пропонуємо насичену освітню програму 📚

Концепт освітнього туру

Активне та вільне використання мови у реальному житті - бажаний результат та мета наших студентів. Замовити каву в кафе, подивитись фільм мовою оригіналу, скупитись в магазині, запитати дорогу, коли заблукав, розуміти всі написи на інформаційних табличках в місті, підслухати, про що пліткують в транспорті чи розпитати про щось місцевого гіда - все це важливі комунікативні та мовні челленджі, які потрібно пройти "вживу". Адже якими б класними не були підручники та викладачі (а вони у нас найкращі!), ніщо не зрівняється з ефективністю живого спілкування "на місці".

Саме тому, поєднавши любов до норвезької мови та пристрасть до подорожей, Українсько-Скандинавський Центр створив можливість застосувати мову на практиці і отримати при цьому максимальну насолоду в якості як студента, так і туриста.

Локації туру

Подорож розпочнеться із столиці Норвегії - Осло, де ми проведемо два незабутні дні: екскурсії, мовні заняття, розмовні клуби, норвезькі вечері та прогулянки найінстаграмнішими місцями міста ❤️  Ми також покажемо вам справжнє, нетуристичне Осло -  нордичний мегаполіс з неповторним вайбом.

Далі планом у нас - нічний трансфер поїздом до Ставангера, нафтової столиці Норвегії. Ми погуляємо яскравими вуличками, помилуємось відомим стріт-артом, завітаємо до цікавенних музеїв,  а "перлиною" третього дня стане круїз по Lysefjord - невимовної краси фйорд. Але це ще не всі сюрпризи, які підготував для нас Ставангер: у четвертий день ми вирушимо підкоряти величний Preikestolen - таке неможливо пропустити!

Вдосталь насолодившись фйордом та горами, ми "підкоримо" наступну нордичну стихію - море. Зранку на нас чекатиме затишний паром, який відвезе нас до історичної столиці Норвегії - Бергену. Саме тут ми зануримось у атмосферу Vestlandet, культурно збагатимось, відвідаємо знаменитий Bryggen та випробуємо свої знання бергенського діалекту 🙂

Освітня програма

Скажемо "ні" заняттям за партами та підручниками! Спеціально для нашого туру ми розробили особливу програму норвезької для подорожей - основна лексика, лише необхідні граматичні конструкції та максимум розмовної практики, яка абсолютно нічим не обмежується - виходьте та спілкуйтеся норвезькою зі спражніми нейтівами!

 

Ми підготували інтерактивні матеріали, теми для розмовних клубів, а також особливий квест - список мовних челенджів-завдань, виконавши які, ви точно розпрощаєтесь з мовним бар'єром!

 

Детальну інформацію щодо розкладу можна переглянути далі в документі в розділі "Програма подорожі", але одразу можемо сказати, що ми будемо проводити принаймні одну велику мовну активність щодня. Це може бути заняття, розмовний клуб чи інтерактивний захід - сумувати не доведеться!

Вартість та деталі

Подорож коштує 1450 € та включає в себе: 

  • Квитки на переліт Київ - Осло та Берген - Київ

  • Квитки на поїзд Осло-Ставангер

  • Квитки на паром Ставангер-Берген

  • Екскурсії в Осло, Бергені та Ставангері з місцевими гідами

  • Один прийом їжі на день (сніданок або вечеря в залежності від програми на день)

  • Освітня програма: різноформатні мовні заняття та розмовні клуби

  • Проживання: комфортабельний AirBnB

  • Нові знайомства, досвід та неповторні враження!

Uten navn (1346 x 227 px).png
bottom of page