top of page

Acerca de

Stockholm Sweden Panorama

Інформація для студентів

Осінньо-зимовий семестр 2021

1. Тривалість курсу - 32 заняття, (4 модулі, 1 модуль 8 занять). 

2. Тривалість одного заняття - 90 хв онлайн, 75 хв офлайн. Онлайн заняття відбуваються в Zoom, офлайн - у офісах м. Львова та м. Києва.

3. Заняття відбуваються двічі на тиждень. 

4. Студент має право відвідувати розмовні клуби УСЦ на безкоштовній основі за умови попередньої реєстрації. 

5. Студент має право відвідувати додаткові заходи УСЦ. Розмір знижки на вартість таких заходів для студента визначається УСЦ окремо для кожного заходу. Реєстрація на події є обов’язковою. 

6. У разі відсутності Студента на занятті з причин, які не залежать від УСЦ, кошти за заняття не повертаються. Якщо студент пропускає заняття, заздалегідь попередивши про свою відсутність, викладач може допрацювати з ним індивідуально на 15-20 хв раніше на наступному занятті при попередній домовленості. 

7. У разі скасування заняття з вини УСЦ, проводиться додаткове заняття, або ж відшкодовується вартість непроведеного заняття. 

8. За згодою групи викладач може переносити заняття у зручний для всієї групи час. 

9. Якщо хтось з студентів пропускає заняття, викладач може допрацювати з ним індивідуально на 15-20 хв раніше на наступному занятті при попередній домовленості, і якщо студент попередив викладача про свій пропуск. Якщо студент/студенти пропустили багато (3 заняття + поспіль, наприклад), то можна домовитися про 1 додаткове повноцінне безкоштовне заняття для відробки матеріалу. Якщо заняття скасовується за годину до домовленої дати зі сторони студента, воно рахується проведеним. 

10. Оплата здійснюється на початку кожного модуля (через кожних 8 занять). Після здійснення оплати студент має попередити адміністратора, щоб дані про оплату внесли в таблицю. 

11. У випадку, якщо студент/ка покидає навчання посеред курсу, то він/вона зобов'язаний/а оплатити поточний місяць навчання. У випадку оплати всього курсу, кошти за непройдені заняття не повертаються.

12. Якщо протягом навчанняу вас виникнуть додаткові питанння, їх можна писати адміністраторам Ліані (liana@ukr-scandinavian.org), або Наталі К.(nk@ukr-scandinavian.org) Вони з радістю допоможуть :) 

bottom of page